Ukrainian

Ukrainian

Grid View:

Навчаюся Омовінню і Намазу

(0)
3.50€

     Ця прекрасно видана, багато ілюстрована брошура докладно пояснює, як робити вуду (ритуальне обмивання, очищення) й відправляти молитви; наведено дуа та сури Священного Корану, що їх читають у молитві (арабською мовою в українській транскрипції); розкрито питання ісламського віровизнання та ін. Брошура зручного «кишенькового» формату дозволяє з..

Останній Подих

(0)
10.00€

     «Останній Подих» – книга відомого турецького ісламського богослова, вченого, учителя тасаввуфу Османа Нурі Топбаша.      Книга є справжнім скарбом мусульманської духовності, літератури та культури.      У книзі «Останній Подих» Османом Нурі Топбашем піднімаються наступні теми: «Ісар» ( жертва того, що тобі саме необхідне), «Істігна» (радість в..

Остання Божественна Релігія ІСЛАМ

(0)
5.00€

     Людина не повинна в цьому житті тільки їсти та віддаватися насолодам. Слід на мить зупинитися, подумати, звідки ми прийшли і куди йдемо, і відповідно до цього і будувати своє життя. Перш за все, ми повинні роздумувати про те, як ми створені, про свої фізичні та духовні особливості, про прекрасні якості, якими ми володіємо, про Всесвіт та займа..

Розмисли у Всесвіті, в людині і в Корані

(0)
5.00€

     Всевишній Аллах, з усіх живих створінь, наділив тільки людей, і частково джинів, здатністю витягувати перлини істини з трьох великих проявів божественних імен та атрибутів, які висвітлюють життя: «Корану», «Людини» і «Всесвіту». І єдиним засобом для цього є «тафаккур» і «тахассус».     Дійсно, тафаккур і тахассус є невід’ємними умовами осягнен..

Розум і філософія

(0)
5.00€

     Основною причиною захоплення західною філософією є неусвідомлення про перевершення «Ісламського світогляду». Цеподібне до того, як ті, які ні разу не бачили сонця захоплюються тьмяним світлом свічки. Крім того, в наші дні на тлі тривалих суперечок про необхідність викладання предмету «Філософія» студентам теологічних факультетів, ми часто зуст..

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)