Şiir Kitapları

Grid View:

Divan-ı Esad

(0)
37.50€

Divâ'n-ı Es'ad Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: M.Esad Erbili   Son devir Nakşi Halidi şeyhlerinden M. Es'ad Erbili 'nin şiirleri Büyüklerin sözleri, sözlerin büyüğüdür... İrşadıyla nice harab gönülleri ihya eden merhum Esad Erbili Hazretleri'nin gönlünden fezeyân şiirleri Divân-ı Esad adıyla neşretmeyi, bu günkü kuşaklar adına ödenmesi ger..

Hisseli Kıssalar (Manzum)

(0)
5.00€

Hisseli Kıssalar (Manzum) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Murat Arslan Murat Arslan 19.5x13.5 Cm Kitap Kağıdı,Tek Renk Baskı 248 Sayfa ÖNSÖZ Manzum Hisseli Kıssalar, Saâdet Asrından günümüze ulaşan ibretli hâdiselerin, asırlardır nesilden nesle aktarılan hikâye, menkıbe ve fıkraların; günlük hayatta yaşanan bazı ibretli ol..

Kaside-i Bürde

(0)
10.00€

Kaside-i Bürde Gönülleri envâr-ı muhabbetin sağanakları ile bîkarar ettikten sonra gene lutf edip dilleri, sâhil-i temkînde tutan Cenâb-ı Hakk’a hamd ü senâ ederim. Mevcûdâtın zikirleri ve nefesleri adedince salât ü selâm Peygamberimiz, Efendimiz Hazret-i Muhammed Mustafa -sallallahu aleyhi ve sellem- ve bilcümle peygamberânın; âlinin, ashâbı..

Şiirden Şuura

(0)
24.00€

Şirrden Şuura Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mustafa Uslu 13.5x21 ebatlarında Kitap kağıdına baskılı Tek renk Karton kapak 400 sayfa      Bu kitapta Divan edebiyatından Tasavvuf edebiyatına, Halk edebiyatından Tanzimat edebiyatına, Cumhuriyet döneminden günümüze, yüzden fazla şairimizin duygu ve ..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)