Roman Kitapları

Grid View:

Aşk Yolcusu

(0)
17.50€

Aşk Yolcusu Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mustafa Uslu   Aşk yolcusu, zahmeti rahmet bilip sözün evvelini söyleyerek dua ile başladı seferine: “Rabbim! Kolaylaştır, güçleştirme. Rabbim! Hayırla sonuçlandır!” Yol boyunca inancın, iyiliğin, güzelliğin, huzurun, uyanış ve dirilişin kapılarından haber verdi uğradığı gönüllere. Kendine özgü s..

Ayrıldıkça Kavuşanlar

(0)
22.00€

  Ayrıldıkça Kavuşanlar Yazar: Âdem Saraç   Burada Kur’ân ve Sünnet ölçülerine göre düzenlenmesi gereken örnek bir Müslüman aile hayatı ile, gündelik hayatımızı iç içe işlemeye gayret ettik. Aynı zamanda da, işine ağırlık verip, eşini ihmal edenlere; ya da eşine ağırlık verip, işini ihmal edenlere, “iş ve eş hayatı..

Azizan (Roman)

(0)
27.00€

Azizan (Roman) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Ayşe Rahşan Gürel   • 13.5x21ebatlarında • 416 sayfa • Kitap kağıdına basılı • Tek renk baskı • Karton kapak   Dışı Renksiz İçi Cenksiz Erler Kitabı Azîzân   Bedr-i hafâ Hazret-i Sâmi Efendi’ye; acz ile... “Aşk’tır insana yüklenen en kutlu duygu. İnsana özgürlüğünü ..

Bahar Gelince

(0)
17.50€

      Bahar Gelince Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mustafa Uslu   ‘Niyet hayır, akıbet hayır’ düşüncesiyle siz bir kapı aralarsınız, araladığınız o kapının ardından başka kapılar açılır. Kendinizi hayatın dört mevsiminin, renklerinin, kokularının ve nimetlerinin arasından geçirecek bir yolun başında ..

Beyaz Güvercinler

(0)
7.00€

Beyaz Güvercinler Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mehmet Kızılca BEYAZ GÜVERCİNLER   11x16,5 ebatlarında  Kitap kağıdı Tek renk baskı  416 sayfa Mehmet Kızılca Gerici ve yobaz damgası yediler... Dışlandılar, ikinci sınıf vatandaş muamelesi gördüler... Fişlendiler, her yerde göz hapsine alındılar... Fizikî ve psikolojik taar..

Damladan Deryaya

(0)
4.50€

Damladan Deryaya Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Osman Nûri Topbaş   Gökyüzünden "rahmet" olarak yağan damlalar, kıvrıla kıvrıla nasıl deryalara kavuşur? Hissetmek ister misiniz? Hastalıklar saçan bozuk bir asrın mahzun, muzdarip ve çileşek genç kızların hidayete ulaşmak için çektikleri çile ve imtihanlar...Derin iç muhasebeler ve çeti..

Eğitimde İLK HEYECAN (Roman)

(0)
27.50€

Eğitimde İLK HEYECAN (Roman) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Adem Saraç   19.50X13.50 CM 1.Hamur Karton Kapak Tek Renk,462 Sayfa   Önsöz Rahman ve Rahîm Olan Allah’ın Adıyla. Allah-u Teâlâ hazretlerine hamd, Peygamber Efendimiz’e salât ve selâm olsun... Elinizdeki eserin yayın serüveni, adına yaraşır şekilde ardı ardı..

Gaziköy'ün Zaferi

(0)
11.50€

Gaziköy'ün Zaferi Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Adem Saraç   Karton Kapak,19,5 x 13,5 cm Tek Renk Baskı,120 Sayfa Kitap Kağıdı   Gâziköy… Adıyla sanıyla Gâziköy… İnsanıyla, havasıyla, suyuyla, taşıyla, toprağıyla, ağacıyla, meyvesiyle, sebzesiyle, yaylasıyla, mezrasıyla, deresiyle, gölüyle, dedik ya; bütün her şeyi il..

Hüdayinin Ziyafet Sofrasından

(0)
6.00€

Hüdayinin ziyafet sofrasından Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Osman Nûri Topbaş   Eserimizde bilhassa Hak dostlarının “Hâlık’ın nazarıyla bütün mahlûkâtı kucaklayan” engin şefkat ve merhametini hulâsa olarak ifâde etmeye çalıştık. Zîrâ Hakk’ın merhamet tecellîlerinden nasîb almış sâlih bir gönül, sırf kendi kurtuluşuyla yetinmeyip etrâfın..

İstikamet

(0)
16.00€

İstikamet Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mustafa Uslu     İstikamet; iyi ve kötünün mücadelesinden ibaret olan hayatta “bir yanda onulmaz bir sevdanın, ölçüsüz hayallerin, yanlış hesapların, öfkenin, hasedin, çaresizliğin diğer yanda samimiyetin, gayretin, ümidin, sadakatin, iyiliğin, fedakârlığın, olmaz denilen olmuşların, sevincin ve..

Mekke'deki Kor Parçası (Roman)

(0)
6.50€

Mekke'deki Kor Parçası (Roman) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: M.Münir Gadban Bu eserin konusu olan, azılı müşriklerden Utbe bin Rebîa’nın kızı, Bedir sonrasının Mekke başkanı Ebû Süfyan’ın karısı, Emevî Devleti’ni kuran Muâviye’nin anası Hind, Mekke Fethi’ne kadar Kur’ân’a sırt çeviren, cahilî sistemin yetiştirdiği bir kadındır. Bu devre içi..

Mesela Hayat

(0)
17.50€

Mesela Hayat Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Mustafa Uslu Eğitimci-Yazar Mustafa Uslu'dan içinizi ısıtacak, hayatınıza renk katacak, birbirinden güzel 24 hikâye bu kitapta sizleri bekliyor.Bu kitapla hayatınızı biraz daha sorgulayacak, hayatınız biraz daha anlam kazanacak. 13.5x21 ebatlarında, Kitap kağıdına baskılı Tek renk ..

Nereye Gidiyoruz

(0)
12.50€

Nereye Gidiyoruz Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Adem Saraç Nereye Gidiyoruz Takdim Rahman ve Rahîm Olan Allah’ın Adıyla... Bizleri Müslüman olarak yaratan, Peygamber ve Sahâbe sevgisiyle donatan Rabbimize hamd olsun (cc)... Yoluna kurban olduğumuz, hayatına hayran kaldığımız, her şeyini örnek alma çabasına girdiğimiz Peygamber Efendimize sal..

Stokta yok

Ruhum Üşüyor Anne

(0)
22.00€

Rûhum Üşüyor Anne Hayat, beyaz bir kâğıda yazılmış metinlerden ibaretse, bunda muhakkak altı çizili satırlar vardır. Bunlar, hayatımıza acı veya tatlı renk veren kareler… Hayattan bize kalanlar; bize hayatın öğrettikleri, hissettirdikleri… Her birimizin kendine özel bir hayatı var; ama yine hepimizin birbirimizin hayatından çıkartacağımız der..

Sevda Çağlayanı

(0)
27.50€

Sevda Çağlayanı Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Adem Saraç   Karton Kapak 1.Hamur Kağıt 456 Sayfa,Tek Renk Baskı O bir Öretmen idi; öretiyordu… O bir sevgi ve muhabbet eriydi; seviyor, seviliyor ve sevdiriyordu. nsann özü sevgi ve muhabbet üzerine kurulmutur. Sevgi ve muhabbet içinde olanlar, sevgi ve muhabbet gülleri yetitir..

Showing 1 to 15 of 18 (2 Pages)