Eğitim Kitapları

Grid View:

Altın Elifba

(0)
6.00€

Altın Elifba Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Erkam Yayınları Altın Elif-Bâ, düşünerek hazırlanmış bir emek ürünü. Çocuklarınızın Kur'ân harflerini severek ve kolaylıkla öğrenmesi için titizlikle tasarlandı. İlk adım çok önemlidir. Üstüne bina kuracağınız temel sağlam olmalıdır. Çocuğunuza alacağınız Elif-Bâ'yı özenle seçmelisiniz.  ..

Altın Harfler (Kutulu) (Yüce Kitabımla Tanışma Seti)

(0)
37.50€

Altın Harfler (Kutulu) (Yüce Kitabımla Tanışma Seti) - (5-7 Yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazarlar: Menşure Şuşoğlu - Nur Süreyya Kefeli Bu Set; 119 adet karttan oluşuyor. Kabartma baskılı, tamamı renkli, Kuran eğitiminde deneyimli uzman bir ekip tarafından özenle hazırlandı. Eser ile Kuran-ı Kerim eğitiminde yeni bir metot ile tanışmış o..

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) (1. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Komisyon Bu kitap, 6. sınıf ila 8. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimcisi, psikolojik danışm..

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) (2. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) (2. Kitap) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Komisyon Bu kitap, 6. sınıf ila 8. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimcisi, psi..

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) (3. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (12-14 Yaş Grubu) (3. Kitap) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Komisyon Bu kitap, 6. sınıf ila 8. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimcisi, psi..

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) (1. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Komisyon Bu kitap, 3. sınıf ila 5. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimcisi, psikolojik danı..

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) (2. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) (2. Kitap) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr. Faruk Kanger Bu kitap, 3. sınıf ila 5. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimci..

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) (3. Kitap)

(0)
22.00€

Bahçevan (9-11 Yaş Grubu) (3. Kitap) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr. Faruk Kanger Bu kitap, 3. sınıf ila 5. sınıf öğrencilerinin yaş ve algı seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış dokuz farklı “Karakter Eğitim” malzemesi içermektedir. Eskilerin deyişle “Kem aletle kemalât olmaz” prensibini benimseyen ilahiyatçı, din eğitimci..

Benim Güzel Dinim-1

(0)
22.00€

Benim Güzel Dinim-1 (12-14 Yaş) Yazar: Dr. Recep Özdirek - Faruk Salman - Nazif Yılmaz Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Bugün çocuğunuza hiç tükenmeyen hediyeler alın; isimleri Benim Güzel Dinim olan iki sevimli kitap olsun meselâ... Bu sevimli kitaplar Faruk Salman, Nazif Yılmaz ve Dr. Recep Özdirek tarafından hazırlanmış ve şirin birer dergi bo..

Benim Güzel Dinim-2

(0)
22.00€

Benim Güzel Dinim-2 (12-14 Yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr. Recep Özdirek - Faruk Salman - Nazif Yılmaz Bugün çocuğunuza hiç tükenmeyen hediyeler alın; isimleri Benim Güzel Dinim olan iki sevimli kitap olsun meselâ... Bu sevimli kitaplar Faruk Salman, Nazif Yılmaz ve Dr. Recep Özdirek tarafından hazırlanmış ve şirin birer dergi boyutu..

Benim Güzel Dinim-3

(0)
22.00€

Benim Güzel Dinim-3 (12-14 Yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr. Recep Özdirek - Faruk Salman - Nazif Yılmaz - 21 x 28.5 - 144 Sayfa - Renkli - 1. Hamur Bugün çocuğunuza hiç tükenmeyen hediyeler alın; isimleri Benim Güzel Dinim olan iki sevimli kitap olsun meselâ... Bu sevimli kitaplar Faruk Salman, Nazif Yılmaz ve Dr. Recep Öz..

Benim Güzel Dinim-4

(0)
22.00€

Benim Güzel Dinim-4 (12-14 Yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Dr. Recep Özdirek - Faruk Salman - Nazif Yılmaz Bugün çocuğunuza hiç tükenmeyen hediyeler alın; isimleri Benim Güzel Dinim olan iki sevimli kitap olsun meselâ... Bu sevimli kitaplar Faruk Salman, Nazif Yılmaz ve Dr. Recep Özdirek tarafından hazırlanmış ve şirin birer dergi boyutu..

Çocukla İletişim

(0)
12.00€

Çocukla İletişim Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Emine Taşgetiren     Şefkatli bir anne yüreğinin sızısı büyümüş; masum yavruları, O'nun rızasına uygun olarak nasıl yetiştirebiliriz sorusuna çareler aramış...Yapılması gerekenleri tespit edip yazmış. Geliniz ilk adımı biz yetişkinler atalım. Ve bu eser vasıtasıyla yavrularımızla sağlıklı ..

Çocuklarımızla Neler Yapabiliriz ?

(0)
21.00€

Çocuklarımızla Neler Yapabiliriz ? Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Neslihan Nur Türk Bu eser sayesinde artık çocuklarınızla zaman geçirmek daha güzel olacak.    ..

Evimizin Süsü Çocuklarımız

(0)
15.00€

Evimizin Süsü Çocuklarımız Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Hatice Yıldız Evimizin Süsü Çocuklarımız adlı sevimli kitap bir haykırış, bir arayıştır aslında. Bir anne yüreğinin bütün çocukları kuşatacak kadar genişlemesidir. Hatice Yıldız, yıllar süren gözlemleri neticesinde, gençliğin yitirilmemesi adına vardığı neticeleri, ailelerle paylaşıy..

Showing 1 to 15 of 33 (3 Pages)