Çocuk Kitapları

Grid View:
Stokta yok

40 Hadisle Değerler Eğitimi

(0)
65.00€

Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in Hadîs-i şerîfleri esas alınarak ve “her hadîs-i şerîfe bir hikâye” şeklinde kaleme alınan bu kitaplar çocuklarımızın insânî ve İslâmî değerleri daha doğru anlamaları için hazırlandı. Hayatın içinden bazen sevinçli, bazen hüzünlü, bazen de güldürücü hikâyelerin olduğu bu kitap seti, çocuklarımızın ahlâkî eğitimleri..

7'Den 70'e Hayatın İçinden En Güzel Hikayeler (11 Kitap Set)

(0)
55.00€

7'Den 70'e Hayatın İçinden En Güzel Hikayeler (11 Kitap Set) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Ekrem Bektaş Bir Sineğin Anıları:  Bu hikâyede, bir sinek ailesinin başından geçen komik olaylar anlatılır. Gerçek hayatta sinekler böyle değilse de, biz bu komik sineklerle kendi aramızda bir yakınlık bulacağız. Hem eğleneceğiz, hem de bazı dersl..

99 Çocuk Oyunu ve Bilmeceler

(0)
5.50€

Eğitici ve Eğlendirici 99 Çocuk Oyunu ve Bilmeceler Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Şerife Tortop Çocuk ve oyun, ayrılmaz ikili…   Dünyayı çocuksuz, çocuğu oyunsuz düşünmek mümkün mü?   Oyunsuz büyüyen çocuğa “yarımdır” diyor uzmanlar…   Oyun çocuğun eşi, arkadaşı, gelişimi, iletişim dili…   Yazık ki bugün teknolojin..

Afacan Bedir Serisi (10 Adet)

(0)
35.00€

Afacan Bedir Serisi (10 Kitap) - (7-9 Yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Hâle Gürgül Canat Cıvıl cıvıl çocuklara, pırıl pırıl kitapçıklar: Hâle Gürgül Canat’ın kaleminden 7-9 yaş gurubundaki yavrulara Afacan Bedir Serisi. Bugün çocuklarınıza kolay unutmayacakları hediyeler alın. Afacan Bedir Serisi’yle onlara sürpriz yapın. Birbirinden ..

Afişlerle Hadis Hikayeleri

(0)
20.00€

Afişlerle Hadis Hikayeleri Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Komisyon Bu eser; Peygamber Efendimiz (s.a.s.)'min hadis-i şeriflerini hikayeler şeklinde, basamak basamak çocuklara sunmaktadır. Her hikaye afiş şeklinde duvara asılacak tarzdadır. 4 adet poster tarzında hikaye afişimiz var ve afiş her açıldığında aynı resim basamak basamak büyü..

Amentü İnanç ve Esasları

(0)
12.50€

Amentü İnanç ve Esasları Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Emine Taşgetiren Bu eser; şefkatli bir anne yüreğinin sızısı büyümüş; masum yavruları, O'nun rızasına uygun olarak nasıl yetiştirebiliriz sorusuna çareler aramış... Yapılması gerekenleri tespit edip yazmış. Eğer aile ortamında sağlıklı iletişim kurabilirsek, oralardan sağlıklı fert..

Aslanın Klavuzu

(0)
3.50€

Aslanın Klavuzu Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Engin Nigar Güzel Davranış Hikayeleri Okumak, hayal kurmanın anahtarını eline almaktır. Hayal kurmak düşünce şehrinin kapısını açmaktır. Engin Nigar'ın güzel davranış hikâyelerini okuyarak büyüyen çocuklar çok şanslı... Birbirinden enfes çizimlerle süslenen hikâyelerde Zürafa'nın, Tavşan'ın..

Asr-ı Saâdet Çocuklarından Unutulmayan Hatıralar

(0)
10.00€

  Asr-ı Saâdet Çocuklarından Unutulmayan Hatıralar(9-14 yaş) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Harun Kırkıl İstekdik ki dünyanın En Güzel Gülü'nü , O'nunla birlikte yaşayan çoçuklar anlatsın bize. O'nun dünyamıza getirdiği baharın güzelliğini ,şakımasını O'ndan öğrenen küçük kuşlar söylesin cıvıl cıvıl ! Çoçuklukl..

Atasözleri

(0)
8.50€

Atasözleri Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: İsmail Özcan ÖNSÖZ Eser ile atasözlerinin, gündelik hayatımızda bu ölçüde kullanım alanı bulması; onların, düşüncelerimizin, çeşitli durumlar karşısındaki tepkilerimizin daha canlı ve etkili ifadesine, daha net ortaya konmasına aracı olması katkı sağlaması amaçlanmıştır.  ..

Babanın Zenginliği Para Etmez

(0)
5.00€

Babanın Zenginliği Para Etmez Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Ekrem Bektaş 72 Sayfa 13.5x19.5 ebadında Kitap kağıdına baskılı Tek renk baskı Karton Kapak   Çocuklarımızı hayata hazırlarken onlara bazı sorumluluklar yüklemeliyiz. Bu sevimli hikâyede, sorumsuzca büyüyen bir çocuğun, bir motosiklet macerasının sonunda edind..

Bahçeden Masallar

(0)
25.00€

Hilal Acar’ın kaleminden Bahçeden masallar isimli kitap alanında özgün bir eser. Çocuklarımızla mutfakta hem etkinlik yapacak Hem de yediğimiz meyve ve sebzelerin farkında olacaksınız. Acı biberin üzüntüsünü, Kabağın mutluluğunu, Armudun öfkesini, Üzümün sevgisini göreceksiniz. Etkinliklerle, çocuklarımıza yediğimiz meyvelerin ..

Benim Sevgili PEYGAMBERİM

(0)
11.00€

Benim Sevgili PEYGAMBERİM Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Nehir Aydın Gökduman ÖNSÖZ Biricik Efendimiz, Sevgili Peygamberimiz, insanların en güzeliydi. Teni gül gibi pembemsi ve yumuşaktı (sallallâhu aleyhi vesellem); çok hoş kokardı. Sanki gül, kokusunu ve rengini Peygamberimizden almıştı. Sakalı siyah ve gürdü; kaşlarıysa hilâl gi..

Benim Ümmetim

(0)
5.00€

Benim Ümmetim Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Harun Kırkıl Bizler, gelmiş geçmiş peygamberler içinde “ümmetine en düşkün” bir Peygamber’e ümmet olduk. Bu nimetin hakkını verebilmek için de, gelmiş geçmiş ümmetler içinde “peygamberine en düşkün ümmet” olmamız gerekiyor. Kıyamet gününde bütün insanlar Allah’a karşı işledikleri hataların ve ..

Benim Ümmetim-2

(0)
5.00€

Benim Ümmetim-2 (12 YAŞ VE ÜZERİ) Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: Harun Kırkıl Bizler, gelmiş geçmiş peygamberler içinde “ümmetine en düşkün” bir Peygamber’e ümmet olduk. Bu nimetin hakkını verebilmek için de, gelmiş geçmiş ümmetler içinde “peygamberine en düşkün ümmet” olmamız gerekiyor. Kıyamet gününde bütün insanlar Allah’a karşı işled..

Bilgi Hazinem

(0)
2.50€

Bilgi Hazinem Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: - Bilgi Hazinem   İÇİNDE EL-ESMAÜ'L HÜSNA,40 ADET HADİS,TEMEL DİNİ BİLGİLER,MÜEZZİNLİK VE PEYGAMBERİMİZ'İN SEVDİĞİ MÜSLÜMAN BİLGİLERİNİN BİRLİKTE AYNI KİTAPTA TOPLANMIŞ TAM BİR BAŞUCU KİTABI.....

Showing 1 to 15 of 85 (6 Pages)